logo
kosiarki profesjonalne

Charakterystyka

Jest to jeden z modeli kosiarek przeznaczonych do pielęgnacji muraw piłkarskich i pól golfowych, czyli terenów, które wymagają wyjątkowej precyzji koszenia. I jak na sprzęt profesjonalny przystało, jej wyposażenie zapewnia idealne przygotowanie trawy zgodnie ze wszystkimi wymogami.
Wysoka jakość wykonania, precyzja cięcia, wszechstronność zastosowań oraz wysokie osiągi sprawiają,
że kosiarka wrzecionowa 2653B John Deere została doceniona przez specjalistów zajmujących się profesjonalną obsługą trawników i muraw na całym świecie.

Trzycylindrowy silnik diesla o mocy 19,5 KM zapewnia najwyższe efekty pracy z precyzyjnymi zespołami koszącymi ESP. Każde koło napędzane jest indywidualnym silnikiem hydraulicznym, który pozwala na pracę
w trudnych warunkach. Rezultat to między innymi mniejsze zapotrzebowanie mocy, niższy poziom hałasu
i wyższy komfort pracy.
Wrzecionowe zespoły koszące o szerokości 66 cm i 76 cm pozwalają na uzyskanie imponującej szerokości roboczej sięgającej 213 cm. Dodatkowo wrzeciona są w łatwy i szybki sposób montowane i demontowane
w celu wykonania czynności serwisowych.

Operator przez cały czas jest informowany o aktualnych parametrach pracy maszyny dzięki systemowi „Sit – On – Seat”. Wszystkie informacje i wskaźniki znajdują się w zasięgu wzroku operatora.

R40